Zvárač TIG - NÁSTUPNÝ BONUS 500 € + ODMENY 200 €

Pracovná náplň bude pozostávať, predovšetkým, zo: zvárania zostáv podľa príslušnej výrobnej dokumentácie, určenia a nastavenia parametrov zvárania, skontrolovania vyrobených dielov s použitím meracích a skúšobných prístrojov, zo starostlivosti a údržby príslušného vybavenia, evidovania výsledkov práce a ďalšie súvisiace činnosti.

Druh pracovného pomeru:
» Plný úväzok,
» živnosť.

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» Od 10 EUR/hod.,
» mesačná mzda od 1 400 EUR vrátane variabilnej zložky vo výške 20 %,
» príplatky za prácu poobede a počas noci.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Zváranie zostáv podľa príslušnej výrobnej dokumentácie,
» určenie a nastavenie parametrov zvárania,
» skontrolovanie vyrobených dielov s použitím meracích a skúšobných prístrojov,
» starostlivosť a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov, vykonanie jednoduchých opráv,
» evidovanie technických údajov a výsledkov práce.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» NÁSTUPNÝ BONUS VO VÝŠKE 500 EUR,
» bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 EUR,
» možnosť spolupráce aj na živnosť (až 12 EUR/hod.),
» 13. a 14. plat,
» dochádzkový bonus,
» zabezpečenie ubytovania,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» príspevok na životné a pracovné jubileá,
» preplácanie nadčasov,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» mladý kolektív,
» firemné akcie,
» čisté pracovné prostredie,
» stabilné zamestnanie
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské bez maturity,
» stredoškolské s maturitou,
» odbor zámočník / obrábač kovov.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Základný zváračský kurz Z_M1 (zváranie v ochrannej atmosfére taviacou elektródou nelegované, resp. nízkolegované ocele),
» certifikát ISO 9606-2 metóda 131/MIG, 141/TIG,
» schopnosť čítania a porozumenia výkresovej dokumentácie,
» skúsenosť so zváraním hliníka výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.