Vedúci konštrukcie - strojárska výroba

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z riadenia a koordinácie oddelenia konštrukcie pri inovačných procesoch, riadenia katalogizácie a označovania výrobkov, zo zodpovednosti za realizáciu schváleného zmenového konania v konštrukčnej dokumentácii, uplatňovania vysokej úrovne kvality a ďalších súvisiacich náležitostí.

Druh pracovného pomeru:
» plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» 2 500 EUR/mesiac,
» mzda od 2 500 EUR závisí od skúseností a schopností uchádzača,
» súčasťou mzdy je 20 % variabilná zložka mzdy závislá od výkonu a kvality práce zamestnanca.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Riadenie a koordinácia oddelenia konštrukcie pri inovačných procesoch,
» riadenie katalogizácie a označovania výrobkov,
» zodpovednosť za dodržiavanie dohodnutej konvencie v označovaní výrobkov,
» zodpovednosť za realizáciu schváleného zmenového konania v konštrukčnej dokumentácii generovaného vlastnými a cudzími zdrojmi,
» zodpovednosť za uplatňovanie vysokej úrovne kvality,
» zodpovednosť za implementáciu schválených výsledkov,
» spolupráca pri organizácii a riadení úloh konštrukčno-výrobného a technologického rozvoja spoločnosti presnými, správnymi a včasnými úpravami technickej dokumentácie,
» zodpovednosť za tvorbu a vydávanie komplexnej konštrukčnej dokumentácie z overeného prvovýrobku cez prototypový proces do štandardnej výroby,
» zodpovednosť za racionálne a efektívne využívanie systémových prostriedkov pri tvorbe konštrukčnej dokumentácie,
» zodpovednosť za včasné vydávanie konštrukčnej dokumentácie podľa schváleného harmonogramu,
» zodpovednosť za správnosť spracovanej výkresovej dokumentácie a jej krížovú kontrolu medzi konštruktérmi.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Bonus za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 EUR,
» práca na zaujímavých projektoch v stabilnej slovenskej spoločnosti,
» dochádzkový bonus,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» príspevok na životné a pracovnú jubileá,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
» práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu,
» pružný pracovný čas,
» firemné akcie,
» mladý kolektív,
» čisté pracovné prostredie,
» široké technologické zázemie,
» systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy atď.).

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» technický / strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Minimálne 3 roky praxe na pozícii "konštruktér",
» vodičský preukaz skupiny B,
» SolidWorks - pokročilý,
» AutoCAD - pokročilý,
» ProE/Creo - pokročilý,
» MS Office - pokročilý,
» flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť,
» ochota učiť sa nové veci, schopnosť pracovať v tíme,
» skúsenosti s prípravkami na zváranie, vŕtanie, lisovanie, ohýbanie,
» prax v oblasti konštrukcie s aktívnym využívaním softvéru SolidWorks a databázy PDM v rámci zmenového konania,
» prax pri navrhovaní plechových komponentov výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo