Senior technológ - tvárnenie plechov

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z vypracovania technologických postupov a časových noriem vrátane kalkulácií, vykonávania zmien v technologickej dokumentácii, zodpovednosti za efektívne využívanie systémových prostriedkov pri tvorbe technologickej dokumentácie, spoluúčasti na výbere vhodného náradia, nástrojov, šablón a meradiel a z ďalších súvisiacich činností.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        1 200 €/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka mzdy (v závislosti od výkonu a kvality práce). Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba sú 3 mesiace) a v prípade spokojnosti bude určitá doba zmenená na neurčitú.
Termín nástupu:                                                                 ihneď

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Spoluúčasť na realizácii požiadaviek obchodného úseku z hľadiska tvorby technologickej dokumentácie,
» spolupráca s výrobným úsekom a operatívne riešenie vzniknutých situácií s cieľom zabezpečiť plynulý tok výroby a plnenie plánu,
» vypracovávanie cenových ponúk pre obchodný úsek,
» podieľanie sa na výbere vhodného náradia, nástrojov, šablón a meradiel,
» tvorba technologických rozpisiek,
» vypracovanie technologických postupov a časových noriem pre jednotlivé komponenty výrobkov vrátane kalkulácií,
» realizovanie schválených zmenových konaní v technologickej dokumentácii,
» zodpovedanie za uplatňovanie vysokej úrovne kvality pri inovácii výrobkov a technológií vytvorením jednoznačnej, presnej a úplnej technologickej dokumentácie,
» objektivizovanie THN a kalkulácie prostredníctvom interných auditov TG procesov),
» zreálnenie THN z hľadiska ekonomiky a výkonnosti systému,
» spolupracovanie pri organizácii a riadení úloh konštrukčno-výrobného a technologického rozvoja,
» vytváranie a vydávanie komplexnej technickej dokumentácie z overeného prvovýrobku cez prototypový rad do rutinnej výroby,
» zodpovedanie za racionálne a efektívne využívanie systémových prostriedkov pri tvorbe technologickej dokumentácie,
» zodpovedanie za plnenie činností, ktoré prislúchajú TPV a TG podľa príslušných PR.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti s modernými výrobnými technológiami,
» firemné akcie,
» koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických ukazovateľov,
» mladý kolektív,
» čisté pracovné prostredie,
» jednozmenná prevádzka,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
» široké technologické zázemie,
» možnosť inej formy spolupráce (SZČO),
» zabezpečenie ubytovania,
» systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy atď.),
» možnosť kariérneho rastu.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» technický / strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Minimálne 3 roky praxe,
» vodičský preukaz skupiny B,
» skúsenosti z kusovej aj sériovej výroby,
» znalosť technológie tvárnenia plechov,
» komunikačná zručnosť na vysokej úrovni,
» Time management,
» orientácia v normách a v technickej dokumentácii,
» analytické myslenie, zodpovednosť,
» skúsenosti s riadením ľudí,
» odolnosť voči stresu,
» znalosť ERP systému (SAP výhodou),
» tímová spolupráca.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo