Projektový manažér - strojárska výroba

Pracovná náplň pozostáva z kompletného riadenia a koordinácie projektu od jeho prípravy až po odovzdanie a spustenie zariadenia do prevádzky u klienta, alebo do okamihu odovzdania projektu, zabezpečenia a spracovania konečného kalkulačného listu projektu, vytvorenia a vedenia projektového tímu a ďalších náležitostí.

Druh pracovného pomeru:
» plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» 1 850 - 2 500 EUR/mesiac,
» súčasťou mzdy je aj variabilná zložka vo výške 20%,
» projektová odmena na základe splnenia vopred stanovených SMART cieľov.
» variabilná zložka vo výške 20 % je závislá od výkonu a kvality odvedenej práce - projektová odmena na základe vopred zadefinovaných SMART cieľov.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Proaktívne vedenie a budovanie projektového tímu,
» plánovanie práce, času a zdrojov v rámci projektu,
» zabezpečenie štandardizácie a optimalizácie procesov vedúcich k efektívnej realizácii projektu,
» zodpovednosť za riadenie projektov od jeho vývojovej etapy až po sériovú výrobu,
» realizácia a koordinácia zmenového konania,
» zodpovednosť za dodržiavanie stanovených ukazovateľov (KPI), ako sú termíny, rozpočet, alebo kvalita,
» reportovanie stavu a priebehu prác na projekte nadriadeným,
» vyhodnotenie projektu,
» navrhnutie, vypracovanie a realizácia riešení v prípade vzniku neočakávaných prekážok v procese prípravy a realizácie projektu,
» zabezpečenie projektovej dokumentácie na základe požiadaviek zákazníka,
» natavenie konceptu projektového riadenia v spoločnosti.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Bonus za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 EUR,
» ďalšie bonusy až do výšky 1 300 EUR,
» 13. a 14. plat,
» preplácanie nadčasov,
» dochádzkový bonus,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» príspevok na životné a pracovné jubileá,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strana),
» možnosť aj inej formy spolupráce (SZČO),
» mladý kolektív,
» systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy atď.),
» možnosť kariérneho rastu,
» mimoriadna ročná odmena na základe ekonomických výsledkov spoločnosti,
» práca na zaujímavých projektoch v stabilnej slovenskej spoločnosti.

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» vysokoškolské 3. stupňa,
» strojársky, technický, ekonomický odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
» MS Word - pokročilý,
» MS Excel - pokročilý,
» MS PowerPoint - pokročilý,
» MS SharePoint - pokročilý,
» Easy Project - základy,
» vodičský preukaz skupiny B,
» 3 roky praxe,
» skúsenosti v strojárskej výrobe,
» skúsenosti s koordináciou a riadením projektov,
» skúsenosť s budovaním konceptu projektového riadenia výhodou,
» skúsenosť s vedením tímu ľudí,
» skúsenosť s riadením ekonomických ukazovateľov prideleného projektu,
» technická a procesná zdatnosť,
» znalosť výrobných procesov tvárnenia, trieskového obrábania a montáže je významnou výhodou,
» silná komunikačná zručnosť,
» Time management,
» analytické myslenie,
» schopnosť realizovať myšlienky a nápady až do reálnej aplikácie v praxi,
» samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
» znalosť ERP systému (SAP),
» základná znalosť komunikačných programov (MS Teams).

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo