Obchodný zástupca - strojárska výroba

Pracovná náplň bude pozostávať, predovšetkým, z evidencie zákaziek vo vnútropodnikovom informačnom systéme a v databázach balíka MS Office, správy a aktualizácie firemných dokladov pre verejné súťaže, organizácie dopravy výrobkov do krajín EÚ a aj mimo nej, prípravy podkladov potrebných na vývoz, fakturáciu, následného vystavenia faktúr atď.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        od 1000 €/mesiac, výsledná mzda závisí od pracovných skúseností
Termín nástupu:                                                                 august/september 2020

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Evidencia zákaziek vo vnútropodnikovom informačnom systéme a v databázach balíka MS OFFICE,
» nákup obchodovaného tovaru a výber dodávateľa, správa a aktualizácia firemných dokladov pre verejné súťaže,
» kodifikácia výrobkov, spolupráca s expedičným skladom,
» organizácia dopravy výrobkov,
» organizácia vývozov (v EÚ, aj mimo EÚ), vybavenie potrebnými dokladmi, príprava podkladov pre INTRASTAT a MD sped.,
» sledovanie tendrov a výberových konaní - vestník verejného obstarávania,
» komunikácia so zákazníkom, zisťovanie ich potrieb,
» príprava podkladov na fakturáciu a samotné vystavovanie faktúr,
» dohodnutie dodacích podmienok, súčinnosť pri vymáhaní pohľadávok od klientov.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Stabilná práca v slovenskej spoločnosti,
» firemné akcie,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Anglický jazyk na úrovni B2 - stredne pokročilý,
» MS Word - pokročilý,
» MS Excel - pokročilý,
» MS Outlook - pokročilý,
» vodičský preukaz skupiny B,
» minimálne 3 roky praxe,
» pracovitosť, tímový duch, technické myslenie,
» dôslednosť (práca v IS, vedenie analýz),
» komplexné myslenie (analýza a vyhodnotenie súvislostí),
» skúsenosti s vedením obchodných prípadov,
» nemecký jazyk výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo