JAVA programátor

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z analýzy požiadaviek klienta, návrhu technického riešenia a následného vývoju software, riešenie chýb vzniknutých počas testovania a bežnej prevádzky zariadení, testovanie vybraných častí systému, konzultácie s tímom developerov a ostatné súvisiace činnosti.

Druh pracovného pomeru:
» Plný úväzok,
» živnosť.

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» Od 2 200 EUR/mesiac,
» mzda 2 200 - 2 500 EUR, ktorej súčasťou je aj variabilná zložka vo výške 20%, závisí od skúseností kandidáta,
» možnosť aj inej formy spolupráce (SZČO).

Termín nástupu:
» dohodou

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Analýza požiadaviek klienta,
» návrh technického riešenia a následný vývoj software,
» spolupráca na komplexnom vývoji software od návrhu a designu, až po jeho integráciu do zakladacích systémov vyrábaných našou spoločnosťou,
» riešenie chýb, ktoré sa vyskytnú počas testovania a prevádzky zariadení,
» možnosť zvoliť si prácu na dlhodobých alebo krátkodobých projektoch,
» testovanie vybraných častí systému,
» konzultácia s tímom developerov,
» možnosť ovplyvniť vývoj projektu vlastnými nápadmi.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» BONUS za odporučenie nového zamestnanca vo výške 500 EUR,
» ďalšie benefity až do výšky 1 300 EUR,
» 13. a 14. plat,
» dochádzkový bonus,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» príspevok na životné a pracovné jubileá,
» práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
» firemné akcie,
» aktívna podpora osobného rastu a rozvoja,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» odbor informačných technológií.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Minimálne 2 roky praxe vo vývoji JAVA,
» práca s Eclipse, databázou MySQL alebo MariaDB, aplikačným serverom Tomcat,
» anglický jazyk - začiatočník (A2),
» Java - pokročilý,
» webové rest - full služby - pokročilý,
» web HTML, JavaScript, CSS - pokročilý,
» SQL - pokročilý,
» Linux - pokročilý,
» analytické myslenie a prehľad o aktuálnych trendoch vo vývoji a vývojárskych technológiách,
» ochota osvojovať si nové technológie a zdokonaľovať sa v ich používaní,
» skúsenosti s IoT sú vítané,
» schopnosť pracovať v kolektíve,
» schopnosť dynamicky sa prispôsobiť meniacim sa prioritám na daných projektoch,
» samostatnosť a zodpovednosť.

V prípade seniora ďalej vyžadujeme:

» JAVA - expert,
» webové rest (full služby) - základy,
» web HTML, JavaScript, CSS - základy,
» Vaadin framework - základy,
» prax minimálne 3 roky.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo