Inžinier kvality so zameraním na plánovanie kvality (junior / senior)

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať zo spolupráce s projektovými manažérmi a technológmi na príprave novej produkcie, zodpovednosti za dodržanie všetkých požiadaviek a štandardov zákazníka v rámci kvality, tvorba a aktualizácie plánov zabezpečovania kvality a kontroly pre prototypovú a aj sériovú výrobu a ďalšie súvisiace úkony.

Druh pracovného pomeru:
» Plný úväzok,
» živnosť.

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):

» Od 2 000 EUR/mesiac,
» mzda od 2 000 EUR, vrátane variabilnej zložky vo výške 20 % (v závislosti od výsledkov kvality), sa odvíja od skúseností a schopností kandidáta,
» v prípade SZČO je mzda od 11,60 EUR/hod., vrátane variabilnej zložky.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Spolupráca s projektovými manažérmi a technológmi na príprave novej produkcie,
» zodpovednosť za dodržanie všetkých požiadaviek a štandardov zákazníka v rámci kvality,
» tvorba a aktualizácia plánov zabezpečovania kvality a kontroly pre prototypovú aj sériovú výrobu v spolupráci s technológmi a procesnými inžiniermi,
» zodpovednosť za dodržanie požiadaviek zákazníka a schválenie uvedenia prototypov do sériovej výroby,
» zabezpečovanie a schvaľovanie kompletnej a aktuálnej dokumentácie nakupovaných dielov (PPAP),
» evidencia a zodpovednosť za dodržiavanie termínov a vykonania opatrení na odstránenie prípadných nedostatkov,
» zabezpečenie potrebných zmien výkresov a prípadných opráv dielov v spolupráci s projektovým manažérom a príslušným nákupcom,
» spoluúčasť na rozširovaní a rozvoji dodávateľskej základne s cieľom zlepšovania kvality nakupovaných materiálov a dielov,
» zodpovednosť za komplexné riešenie dodávateľských reklamácií až do ich úplného vyriešenia,
» včasné spracovanie podnetov a reklamácií zo strany zákazníka (zákaznícke portály, 8D report, dokumentácia pre riešenie problémov atď.),
» iniciovanie nápravných opatrení voči zodpovedným osobám vrátane kontroly efektívnosti,
» monitorovanie špecifického hodnotenia dodávateľov zo strany zákazníka (napr. zákaznícke portály) a zabezpečenie zhody dát s dátovými systémami KOVAL SYSTEMS, a. s.,
» informovanie kompetentných osôb v prípade kritických situácií a iniciovanie opatrení,
» spolupráca pri interných a externých auditoch.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Bonus za odporučenie nového zamestnanca 500 EUR,
» ďalšie bonusy až do výšky 1 300 EUR,
» stabilná práca v slovenskej spoločnosti,
» čisté pracovné prostredie,
» 13. a 14. plat,
» dochádzkový bonus,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» príspevok na životné a pracovné jubileá,
» mladý kolektív,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
» firemné akcie,
» systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy),
» možnosť kariérneho rastu,
» možnosť inej formy spolupráce (SZČO) so sadzbou od 11,60 EUR/hod., vrátane variabilnej zložky vo výške 20%.

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
» znalosť nástrojov kvality: CP, PPAP, 8D, 5Why, prípadne iné,
» skúsenosti s plánovaním kvality,
» MS Office - pokročilý,
» znalosť normy AQAP 2110 - výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo