Cost Product Controller

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z vypracovania analýz a prehľadov výkonnosti spoločnosti a ich porovnávanie so stanovenými cieľmi, presných a včasných analýz prevádzkových nákladov, vyhodnocovania prínosov a ďalších súvisiacich náležitostí.

Druh pracovného pomeru:
» plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» 1 600 - 2 100 EUR/mesiac,
» mzda 1 600 EUR + variabilná zložka vo výške 20 % je závislá od výkonu a kvality práce zamestnanca.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Tvorba prognóz, rozpočtov (forecasting, budgeting),
» vyhodnocovanie plnenia plánu, stanovených ukazovateľov a komunikácia prípadných odchýliek,
» príprava a analýza ziskovosti produktov,
» vypracovanie a predkladanie návrhov na úsporu nákladov,
» spolupráca pri tvorbe interných procesov a smerníc,
» príprava a analýza cenotvorby, kalkulácií pre obchodný a výrobný úsek,
» príprava denných a mesačných reportov pre vedenie spoločnosti,
» komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti s cieľom získania vstupov pre analýzu a odovzdávanie výstupov,
» hľadanie nápravných opatrení vedúcich k zlepšeniu hospodárenia spoločnosti,
» interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre manažment,
» iné analytické práce na základe zadania CFO.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca na unikátnych a zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
» firemné akcie,
» koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických ukazovateľov,
» mladý kolektív,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava),
» možnosť inej formy spolupráce (SZČO),
» zabezpečenie ubytovania,
» systematický rozvoj zamestnancov (školenia, odborné kurzy atď.),
» možnosť kariérneho rastu.

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» vysokoškolské 3. stupňa,
» ekonomické / finančné zameranie.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
» MS Word - pokročilý,
» MS Excel - pokročilý,
» MS PowerPoint - pokročilý,
» SAP Controlling module (CO) - mierne pokročilý,
» 5 rokov praxe na pozícii finančný a produktový kontroling,
» skúsenosti v strojárskej výrobe,
» skúsenosti s riadením ekonomických ukazovateľov projektov,
» silná komunikačná zručnosť,
» Time management,
» analytické myslenie,
» schopnosť aplikovať teoretické riešenia do praxe,
» samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť,
» znalosť ERP systému (SAP výhodou),
» vodičský preukaz skupiny B,
» znalosť komunikačných programov (MS Teams).

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo