Technológ trieskového obrábania/CNC programátor

Medzi hlavnú pracovnú náplň bude patriť spolupráca so zákazkovým technológom a operátorom pri oprave technologických postupov, časových noriem a kusovníkov, optimalizácia plánu operácií v podnikovom systéme, vytváranie plánu operácií pre jednotlivé výrobky a ďalšie náležitosti.

Druh pracovného pomeru:
» plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):
» 1 800 EUR/mesiac,
» výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta.

Termín nástupu:
» ihneď

    INFORMÁCIE O POZÍCII

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Spolupráca so zákazkovým technológom a operátorom pri zmene technologických postupov, časových noriem a kusovníkov,
» optimalizácia plánu operácií v podnikovom systéme (AX/SAP) s cieľom zosúladenia požadovaného dodacieho termínu a vypočítaného výrobného termínu,
» vytváranie plánu operácií jednotlivých vyrábaných položiek výrobkov s ich kapacitnou hodnotou ešte pred zahájením ich výroby,
» zodpovednosť za vydávanie dokumentácie do výroby podľa plánu konštrukcie a TPV v danom týždni,
» zodpovednosť za plnenie činností, ktoré prislúchajú TPV a TG podľa príslušných PR,
» plnenie príkazov na základe zmeny priorít vo výrobe týkajúcich sa náplne práce podľa pokynov nadriadeného.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Benefity až do výšky 1 300 EUR,
» bonus vo výške 500 EUR za odporučenie nového zamestnanca,
» 13. a 14. plat,
» dochádzkový bonus,
» príspevok na životné a pracovné jubileá,
» príspevok pri uzatvorení sobáša,
» príspevok pri narodení dieťaťa,
» Multišport karta,
» vitamínový balík,
» práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
» mladý kolektív,
» firemné akcie,
» čisté pracovné prostredie,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

   POŽIADAVKY

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» technický / strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Prax minimálne 3 roky,
» skúsenosti s programovaním v CAM systémoch (SolidCam), 3-osové vertikálne a 4-5-osové horizontálne frézovačky,
» skúsenosti z kusovej aj sériovej výroby,
» znalosť operačných systémov Heidenhain, Haas,
» znalosť technológie obrábania zvarkov,
» orientácia v normách a technickej dokumentácii,
» analytické myslenie, zodpovednosť,
» tímová spolupráca.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásadách ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.