Programátor PLC - senior

Medzi hlavné náplne zamestnanca bude patriť tvorba programového vybavenia pre nové zariadenia s riadením PLC B&R, udržiavanie používaných programov v existujúcich zariadeniach, oživovanie a testovanie realizovaných prototypov a realizácia iných prác podľa pokynov vedúceho oddelenia.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        2000 € / mesiac; mzda 2000 - 2500 € (v závislosti od skúseností kandidáta) + projektové odmeňovanie
Termín nástupu:                                                                 ihneď

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Tvorba programového vybavenia s riadením PLC B&R,
» udržiavanie používaných programov v existujúcich zariadeniach,
» oživovanie a testovanie realizovaných prototypov,
» súčinnosť pri tvorbe dokumentácie nových výrobkov v spolupráci s elektro projektantom,
» poskytovanie súčinnosti pri riešení servisných zásahov na zariadeniach u zákazníkov v spolupráci so servisným oddelením,
» realizácia prác podľa pokynov vedúceho oddelenia,
» zvyšovanie odbornej kvalifikácie prostredníctvom školení a kurzov,
» inštalácia a nastavenie PLC systémov, SW a priemyselných komunikačných zariadení.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti,
» rozvoj prostredníctvom doplňujúcich školení,
» pružný pracovný čas,
» koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických ukazovateľov spoločnosti,
» projektové odmeny,
» firemné akcie,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava).

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» vysokoškolské I. stupňa,
» vysokoškolské II. stupňa,
» odbor riadenie, elektrotechnika, automatizácia.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Znalosť programovania PLC B&R,
» vodičský preukaz skupiny B,
» anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
» B&R Automation Studio - pokročilý,
» minimálne 2 roky praxe na pozícii PLC programátor,
» ovládanie jazyka C alebo štruktúrovaný text ST,
» znalosti z oblasti riadenia, komunikácií, senzorov,
» znalosti z oblasti algoritmizácie.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.