Obchodný manažér - senior

V rámci rozvíjajúceho sa obchodného oddelenia hľadáme skúseného obchodného manažéra, ktorého kľúčovou úlohou bude zavedenie aktívneho predaja nového sortimentu našich výrobkov. Základnou úlohou bude vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zákazníkov, projektov a trhov a ďalšie pridružené náležitosti.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        1 800 €/mesiac + pohyblivá zložka závislá od objemu zrealizovaných obchodov
Termín nástupu:                                                                 dohodou

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zákazníkov, projektov a trhov,
» starostlivosť o zákazníkov, trhy, projekty (pravidelná komunikácia a osobný kontakt),
» príprava ponúk, prípadových štúdií, analýz a návrhov riešení,
» úzka spolupráca s tímom projektových manažérov, technológov, servisného a marketingového tímu,
» realizácia obchodných prípadov (kompletný dohľad nad celou zákazkou).

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Zaujímavá práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s modernými výrobnými technológiami,
» mladý kolektív,
» firemné akcie,
» motivujúce platové ohodnotenie,
» pracovné prostriedky (automobil, notebook, mobilný telefón),
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Skúsenosti z požadovanej oblasti (predaj skladovej techniky a automatizovaných zariadení),
» minimálne 5 rokov praxe,
» znalosť moderných technológií a prístupov,
» flexibilita, samostatnosť a analytické myslenie,
» vysoké pracovné nasadenie, nadšenie,
» ochota cestovať,
» komunikatívnosť, pohotové reakcie, príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
» obchodné, ekonomické a výrobno-technické znalosti,
» skúsenosti s akvizíciou nových zákazníkov v rámci Slovenska, Európy aj celého sveta,
» aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.