Medzioperačný kontrolór (vhodné aj pre absolventa)

Medzi základné povinnosti medzioperačného kontrolóra bude patriť vykonávanie priebežnej kontroly výrobkov podľa platnej technickej dokumentácie, vyhotovenie a vedenie záznamov z tejto kontroly, evidencia nezhodných výrobkov, denné hlásenie o kvalite výrobkov a iné náležitosti.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        900 € / mesiac, mzda od 900 € podľa skúseností a schopností kandidáta + 20% mesačné odmeny v závislosti od výsledkov kvality práce. V prípade SZČO je mzda 8 € / hod., + 20% variabilná zložka.
Termín nástupu:                                                                 ihneď

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Vykonávanie priebežnej (medzioperačnej) kontroly výrobkov podľa platnej technickej dokumentácie,
» vyhotovenie a vedenie záznamov z medzioperačnej kontroly,
» kontrola vzoriek výrobkov pred zahájením ich sériovej výroby,
» evidencia nezhodných výrobkov,
» denné hlásenie o kvalite výrobkov,
» komunikácia s výrobnými majstrami pri zabezpečovaní kvality výroby,
» práca v informačnom riadiacom systéme MS Dynamics AX.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
» 20% variabilná zložka mzdy v závislosti od výsledkov kvality,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch (zabezpečená teplá strava vo výške 1€ / obed),
» preplácanie nadčasov,
» firemné akcie,
» systematický rozvoj zamestnancov (školenia, odborné kurzy atď.),
» možnosť kariérneho rastu,
» ročná mimoriadna odmena na základe ekonomických výsledkov spoločnosti,
» príplatok za poobednú zmenu vo výške 0,35 € / hod. (dvojzmenná prevádzka),
» možnosť inej formy spolupráce (SZČO) - mzda vo výške 8 € / hod. + 20% variabilná zložka.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie,
» strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Prijmeme aj absolventa,
» znalosť čítania technickej dokumentácie (strojárskych výkresov) výhodou,
» skúsenosti s prácou v informačnom systéme výhodou,
» MS Word - základy,
» MS Excel - základy.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.