Elektromontážnik

Vykonávanie montáže elektronických a elektromechanických zostáv do el. zariadení podľa výkresovej dokumentácie, oživovanie, meranie, servis a údržba vybraných strojov a elektrozariadení.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        od 900 €/mesiac + ďalšie možné príplatky závislé od výkonu a kvality vykonanej práce
Termín nástupu:                                                                 dohodou

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» montáž elektronických a elektromechanických zostáv do el. zariadení podľa výkresovej dokumentácie,
» montáž, oživenie a meranie na elektrozariadeniach,
» údržba a servis na vybraných el. strojoch a zariadeniach,
» naprogramovanie a testovanie riadiacich softvérov pre jednotlivé stroje a zariadenia, vykonávanie funkčných skúšok vybraných el. zariadení,
» kontrola správnosti osadenia DPS,
» kontrola DPS na možnosť studených spojov a skratov,
» kontrola funkcií riadiacich DPS v simulačných zapojeniach,
» príprava potrebnej kabeláže pre stroje a zariadenia,
» montáž a zapojenie rozvádzačov pre konkrétne el. zariadenia.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
» zabezpečenie ubytovania,
» jednozmenný pracovný režim,
» možnosť ďalších príplatkov v závislosti od kvality vykonanej práce a výkonu zamestnanca,
» možnosť dorobenia elektrovyhlášky § 21,
» koncoročné odmeny,
» odmena za získanie nového zamestnanca,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
» firemné akcie.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» SOU elektrotechnického smeru

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na el. zariadeniach,
» dobrá znalosť čítania technickej dokumentácie,
» snaha učiť sa nové poznatky a osvojenie si nových postupov získaných pri práci,
» zodpovedný prístup ku vykonávanej činnosti,
» pozícia je vhodná aj pre absolventa.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.