CNC obrábač kovov, frézar

Samostatná práca podľa technickej dokumentácie na CNC obrábacích zariadeniach.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        6,00 €/hod.
Termín nástupu:                                                                 dohodou

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» samostatné obrábanie dielov a polotovarov,
» vykonávanie práce podľa technickej dokumentácie,
» vykonávanie samokontroly.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» stabilná práca v spoločnosti s najmodernejšími výrobnými technológiami,
» práca v čistom pracovnom prostredí,
» možnosť spolupráce aj na živnosť,
» možné sú aj ďalšie príplatky v závislosti od kvality vykonanej práce a výkonu zamestnanca,
» koncoročné odmeny,
» odmena za získanie nového zamestnanca,
» zabezpečenie ubytovania,
» firemné akcie,
» možnosť stravovania v priestoroch spoločnosti.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» SOU strojárske - odbor obrábač kovov, mechanik nastavovač

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» prax minimálne 2 roky,
» ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke,
» zodpovedný prístup,
» skúsenosti s prácou na obrábacom centre HAAS výhodou,
» znalosť programovania v ISO kóde výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.